Почалась реконструкція залізничної ділянки Пологи – Комиш-Зоря

Опубліковано в 17:54 Новини, У регіоні    303

Придніпровська залізниця почала комплекс робіт для підвищення пропускної здатності ділянки Пологи – Комиш-Зоря

З метою повного забезпечення потреб держави і бізнесу в залізничних перевезеннях на стратегічно важливому для економіки України маріупольському напрямку Придніпровська залізниця розпочала комплекс робіт на ділянці Пологи – Комиш-Зоря. Про це повідомляє прес-центр Придніпровської залізниці.

Зараз на станції Комиш-Зоря (через яку здійснюється залізничне сполучення зі станціями Маріупольського вузла) фахівці укладають додаткову (сьому) приймально-відправну колію, довжиною кілометр і два стрілочних переводи. Роботи виконують працівники Новоолексіївської колійної машинної станції №137.

«Колійні роботи на станції Комиш-Зоря проводяться в рамках реалізації першого етапу інвестиційного проекту по реконструкції ділянки Пологи – Комиш-Зоря, спрямованого на підвищення пропускної спроможності маріупольського напрямку, – заявив директор регіонального філіалу Микола Кужавський, – від ініціативи і до практичної реалізації цього проекту займається особисто в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов».

«Перший етап також передбачає відновлення роз’їзду на 327-му км перегону Магедове – Комиш-Зоря, це в планах залізниці на 2018 р. Наступні етапи будуть втілюватися з урахуванням актуальної ситуації, що дозволить раціонально використовувати кошти. Як результат, поставлене ​​Кабміном завдання – в повному обсязі забезпечити потребу металургійних комбінатів Приазов’я в залізничних перевезеннях, буде виконане», – робить висновок Н. Кужавський.

Залишити відповідь