ПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОБНОМУ ЗНО

Опубліковано в 11:25 В Україні, Важливі, Новини    275

Департамент освіти і науки облдержадміністрації звертає увагу майбутніх абітурієнтів та тих, хто складатиме державну підсумкову атестацію  за курс повної загальної середньої освіти у формі зовнішнього незалежного оцінювання, що  з 8 до 31 січня 2019 року можна зареєструватися для участі у пробному ЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, що проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються Українським центром оцінювання якості освіти.

Тести пробного ЗНО відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання, укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основної сесії ЗНО.

До 25.02.2019  будуть розміщені запрошення в особистих кабінетах учасників, які сплатили кошти за проведення пробного ЗНО.

Інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО (запрошення) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування, буде розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО до 25.02.2019. 

Пробне ЗНО-2019 з української мови і літератури відбудеться 16 березня (субота); з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов – 23 березня (субота).

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника у 2018 році – 136 грн. 50 коп ( з ПДВ).

У день проходження пробного ЗНО допуск учасників до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

– паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа, що посвідчує особу;

– запрошення для участі в пробному ЗНО.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

16–18 березня (українська мова і література);

23–25 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені в особистих кабінетах учасників 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь