Погода дозволяє проводити роботи з ліквідації ямковості

Опубліковано в 15:05 Новини, У регіоні    285

Незважаючи на значне похолодання, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядні підприємства продовжують роботи з усунення ямковості та інших деформацій покриття на автошляхах Запорізької області.

Так, минулого тижня було ліквідовано  5 361 кв. м ямковості, у тому числі на дорогах державного значення – 425 кв. м,  на дорогах місцевого значення – 4 936 кв. м. Поки дозволяють погодні умови, роботи   тривають по всій території  області.

Ремонтні роботи виконували в середньому 14 бригад, а саме: 10 бригад ДП «Запорізький облавтодор», дві  бригади ТОВ “Дорремтехнологія” та дві бригади ТОВ «Ремшляхбуд».

Матеріали для виконання ремонтних робіт постачали три асфальтобетонні заводи: Бердянський, Василівський та Мелітопольський.

Ліквідація ямковості здійснювалася на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг,  та на об’єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів на умовах співфінасування.

Підрядним підприємством  ТОВ “Дорремтехнологія” ремонт проводився на дорозі  загального користування а/д С080611 Чарівне-Загірне в Гуляйпільському районі. Робітники ТОВ «Ремшляхбуд»  працювали  на дорозі місцевого значення Чернігівка-Новополтавка-Семенівка-Басань у с. Григорівка. Філіями ДП «Запорізький облавтодор» роботи за цей період проводилися із застосуванням гарячого асфальтобетонну та на дорогах загального користування по всій території  області.   

Загалом з початку року на дорогах загального користування Запорізької області ліквідовано 394 977 кв. м  ямковості, у тому числі на дорогах державного значення – 176 526 кв. м, на дорогах місцевого значення – 218 451 кв. м.    

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь