Поліцейські навідались до вихованців Пологівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей (ФОТО)

Опубліковано в 12:14 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    334

Керівництво поліції Запорізької області відвідало обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у місті Пологи та привітало малечу з новорічними і різдвяними святами.

Зима – пора року, яка завжди асоціюється із веселощами, подарунками та дитячим сміхом. Але не всі діти мають приводи для радощів. Є й ті, які позбавлені батьківського тепла або опинилися у складних життєвих обставинах. Запорізькі поліцейські вважають, що уся малеча у новорічні і різдвяні свята заслуговує на увагу та приємні сюрпризи. Тож правоохоронці відвідують із подарунками заклади, де виховуються діти, яким не пощастило у житті.

Так, 3 січня заступники начальника ГУНП в Запорізькій області Костянтин Гребенюк та Юрій Попов, керівник відділу ювенальної превенції Ольга Зінченко завітали до Пологівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. У закладі виховується понад 40 неповнолітніх, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Поліцейські привітали малечу з новорічними і різдвяними святами та подарували солодощі і фрукти. Діти підготували для гостей розважальну програму та порадували правоохоронців своїми талантами.

Наприкінці заходу працівники поліції поспілкувалися з дітьми, нагадали їм, що є поряд люди, які готові їх підтримати і прийти на допомогу. 

Інформує: Відділ комунікації поліції Запорізької області 

Залишити відповідь