Поліція доповіла що сталось на Пологівщині за 7 днів

Опубліковано в 13:00 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    820

У період з 27 січня по 3 лютого до Пологівського відділу поліції надійшло 128 звернень та повідомлень громадян із яких 7 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).

З числа кримінальних правопорушень зареєстровано 4 факти крадіжки.

Крадійку цигарок затримали по “гарячих слідах”

Так, до Пологівського відділу поліції о 17:05 надійшло повідомлення від жінки 2000 року народження, про те, що  невідома жінка здійснила крадіжку 5 пачок сигарет з прилавку магазина «Лідер» по вулиці Магістральній, чим завдала матеріального збитку. Працівниками  сектору кримінальної поліції по «гарячих слідах» встановлено особу правопорушника, нею виявилась  дівчина 1994 року народження. Триває розслідування, встановлюються всі факти події.

З банківської картки зникли гроші

У чоловіка 1978 року народження мешканця міста Пологи 28.01. 2020 у період часу з 11-40 до 12-15 невідома особа з картки Приват банку викрала гроші у сумі 2100 грн.

Нічна крадіжка в селі

До Пологівського відділу поліції надійшло повідомлення від чоловіка 1950 року народження, мешканця села Українське,  про те що невідома особа вночі з домоволодіння заявника викрала електричні інструменти, чим завдала матеріального збитку.

«Єва» постраждала

31 січня звернулася керівник магазину, про те, що невідома особа з магазину «Єва» викрала товар з прилавку, чим завдала матеріального збитку на суму 717 грн. Працівниками сектору кримінальної поліції на даний час тривають оперативно-розшукові заходи.

За всіма фактами слідчим внесені відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення за ст.185 ККУ (Крадіжка).

Окрім того, зафіксовано 1 факт несплати аліментів. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.164 ККУ (Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей.)

Перебував у розшуку

Дільничним офіцером поліції сектору превенції  працюючи на закріпленій за ним території, а саме в селі Семенівка, Пологівського району помічено та затримано у порядку ст.208 ККУ чоловіка 1974 року народження, який перебував у розшуку, ухилявся від виконання рішення суду за вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.185ККУ (Крадіжка).


Крім цього за вказаний період складено 119 адміністративних протоколи, а саме по лінії Безпеки Дорожнього Руху – 78, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 41 адміністративних протоколи.

За ознаками адміністративного правопорушення передбаченого ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані алкогольного  чи наркотичного сп’яніння) притягнуто 1 особу правопорушника.

Пріоритетом Пологівського ВП залишається підтримання громадської безпеки, порядку, покращення результатів роботи по всім напрямкам оперативно-службової діяльності, та взаємодії з громадськістю.

Залишити відповідь