Пологівчанка потрапила на телебачення (ВІДЕО)

Опубліковано в 23:40 Відео-галаеря, Новини, У районі    1 727

Сьогодні, 7 березня, на телеканалі “ТЕТ”, у програмі “Панянка-селянка”, однією з головних героїнь була наша землячка Юлія Гончарова, з села Українське.

Втомлена від тяжких буднів дівчина з села занурилась з головою в розкішне життя польської супер-блондинки Зузанни. Юлія піддалась всім спокусам, щоб відчути себе справжньою жінкою. А ось польській панночці довелось зустрітися віч-на-віч зі своїми страхами. Таке тимчасове життя, по правді, змінило двох дівчат.

Коротко про Юлію:

Дівчині 27 років, проживає у селі Українське, Пологівського району у старенькому будиночку, якому вже близько 90 років разом зі своїми батьками, чоловіком та 3-річним сином. Родина має домашнє господарство: кури, качки, голуби. За словами селянки, продаж яєць, приносить їм в середньому, 150 гривень на місяць. 

Ні води, ні опалення у будинку не має, тож, дівчина сама топить піч, перед цим наколовши дрів, а воду родина постійно наносить із криниці. 

Основні фрази пологівчанки:

– Нажаль, в нашому селі не підведені ані газ, ані вода, тому доводиться розраховувати тільки на власні сили. Найбільша моя мрія – це житло. Ця проблема зараз стоїть дуже гостро.

– Мені хотілось би більше романтики… 

І так, одного дня заповнивши анкету для участі у телевізійному шоу “Панянка-селянка”, на три дні дівчина забула про свою домашню рутину, тяжку роботу та нудне життя, обмінявшись ролями із панянкою з Польщі (м. Краків).

Коротко про Зузанну:

Дівчина мешкає у квартирі, яка обійшлась майже у півмільйона злотих, та має заміський будинок. Є чоловік і 5-річна донечка (від першого шлюбу), в якоє є все: катається на конях, ковзанах, на велосипеді, плаває в басейні… На день Святого Миколая панянка в подарунок від чоловіка отримала автомобіль BMW-х1. Її коханий має власну компанію із фінансування. Хоббі Зузанни – моделінг, гольф.

Основні фрази панянки:

– Я зізнаюся, що зовнішність є дуже важливою для мене. Зробила собі губи, які важко не помітити, та деякі косметологічні оновлення.

– Мій найбільший страх – старість.

– Дотримуюсь такої філософії: якщо гроші є, ми ж не зможемо їх забрати у могилу. Якщо їх так важко заробляти, то ми мусимо отримувати якесь задоволення від них.

Після того, як дівчата обмінялись ролями, їх життя перевернулось догори дригом:

Перше, що не сподобалось панянці – наші дороги, адже добиралась вона із Запоріжжя до Інженерного маршруткою, тож відчула весь “екстрим-вояж”:

– От холера! Жахливо трясе! – вигукувала дівчина, при потраплянні на ями. 

Ну, а далі… Дивіться самі (до речі, у відео-сюжет потрапили кілька пологівців, яких ви точно впізнаєте):

Залишити відповідь