Пологівчанка у власній домашній кондитерській робить дива… Солодощі – це оригінальні подарунки на будь-який смак! (ФОТО)

Опубліковано в 15:03 Актуально, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    1 526

Новий Рік і Різдво це дивовижні свята, які вселяють нову надію і можливість реалізувати в новому році свої мрії і заповітні плани. Не лише діти, але й дорослі, із задоволенням чекають це свято. Очікування новорічних свят, та підготовка до них – це приємно, цікаво, але й виснажливо, водночас. Адже стільки треба зробити, все врахувати, ні про кого не забути, а головне – все це встигнути. Так хочеться догодити усім, порадувати рідних вдома, колег на роботі, друзів і знайомих.

 Одним з найпопулярніших і актуальних нині подарунків, це солодощі! Саме вони є обов’язковим атрибутом будь-якого, особливо, новорічного свята. До того ж, солодкі подарунки люблять усі без виключення. Зрозуміло, вибирати слід тільки якісне і смачне.

Наша пологівчанка Катерина заснувала справжню кондитерську майстерню, де для кожного знайдеться сособистий варіант солодощів.  

Всі вони зроблені з любов‘ю та душею, в магазині таких точно не знайдете! До того ж, ви можете самостійно прийняти участь у оформленні вашого замовлення, обрати смак, колір, розмір кондитерського виробу. А також замовити солодкі новорічні подарунки для своїх близьких у цікавому оздобленні.

Заходьте на сторінку Facebook та Instagram,

(095) 771-17-01

Катерина залюбки відповість на всі ваші запитання, а також допоможе підібрати солодощі на будь-який смак. Це вишукані тематичні торти, повітряний зефір, що просто тане у роті, яскраві меренги, смачний шоколад, солодкі карамеліусе із натуральних і якісних інгредієнтів, що дозволяє безпечно вживати навіть найменшим ласунам.

Бажаємо всім щастя та солодких свят!

1 коментар на “Пологівчанка у власній домашній кондитерській робить дива… Солодощі – це оригінальні подарунки на будь-який смак! (ФОТО)

Залишити відповідь