Пологівчанка у Збройних Силах України – краса, що обороняє

Опубліковано в 14:52 Важливі, Новини, У Пологах    1 101

Багато пологівців знають Вікторію Гавриленко як активну учасницю самодіяльності, яка у складі «Творчого батальйону Пологівщини» неодноразово приймала участь в організації концертів для українських військових в районі проведення Операції Об`єднаних Сил на Сході України.

Нещодавно, ми поспілкувалися із Вікторією та дізналися багато цікавого про її проесійний вибір і плани на майбутнє.

Дівчина вирішила пов`язати своє життя із армією, обравши професію артилериста-розвідника.

Вікторія родом із села Пологи, і в свої 19 років встигла побувати в районі військового конфлікту на Донбасі в якості волонтера. Саме під час цих поїздок та в результаті спілкування із військовослужбовцями, вона і вирішила вступити на навчання до Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного у м. Львів.

Вікторія розповіла, що після закінчення навчання та отримання звання лейтенанта бажає працювати за спеціальністю і керувати особовим складом.

Вона наголошує, що процес навчання та практики непростий, проте дуже цікавий. Вимоги як до чоловіків, так і жінок – однакові, тому потрібно мати міцний вольовий характер і високий рівень мотивації.

На час навчання курсанти академії не залучаються до військових дій, проте, після отримання спеціальності, вони будуть зобов`язані виконувати свої військові обов`язки в районі проведення ООС на Сході України.

Ставлення батьків Вікторії до її вибору спочатку було негативне, проте, вони все ж підтримали його, зрозумівши, що дівчина свідомо та відповідально обрала собі майбутню професію.

На майбутнє, дівчина планує створити родину, але після того, як отримає практичний військовий досвід, бо, за її словами, саме українська молодь має боронити свою країну, щоб їх діти та онуки жили в мирі та злагоді.

Ми бажаємо Вікторії успішного навчання, та легкої служби, і, сподіваємося, що допоки є такі сміливі та цілеспрямовані дівчата, – українська армія буде оплотом миру та процвітання нашої країни.

Залишити відповідь