Пологівчанкам на вулицях розповіли про насильство щодо жінок (ФОТО)

Опубліковано в 15:03 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    521

Щорічно, в Україні, з 25 листопада по 10 грудня, проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в Пологівському районному центрі соціальних служб для сімї дітей та молоді дана акція стартувала 26 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Так, фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді було проведено вуличну акцію на тему: «Домашнє насильство-це злочин». 

Основними завданнями акції є:

– привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

В рамках цієї акції людям різного віку було роздано інформаційні буклети. 

Також, з метою активізації партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства фахівцями Центру спільно з інспекторами Пологівського РВ «Центр пробації» та працівниками Бюро безоплатної правової допомоги було організовано круглий стіл на тему: «16 днів проти насилля!».

Ми повинні донести до жінок розуміння того, що насилля є порушенням прав людини. Причому мова йде не тільки про фізичне насилля, але й сексуальне, психологічне та економічне.

Інформує: Пологівський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді

Залишити відповідь