Пологівець подався на Х-ФАКТОР! До якого тренера хоче потрапити?

Опубліковано в 11:05 Важливі, Новини, У районі    1 463

Знайомтесь: Сергій Кара – двадцятирічний вчитель англійської мови з с. Інженерне, який займається музичним і театральним мистецтвом.

Сергій приймав активну участь у обласних та районних мистецьких конкурсах, був ведучим багатьох пологівських заходів.

Місяць тому, Сергій подав онлайн-анкету для участі у кастингу популярного телевізійного проекту X-Фактор на офіційному сайті телеканалу СТБ.

Через деякий час, після подачі анкети хлопець отримав запрошення на передкастинг, який проходив у місті Дніпро 5 та 6 березня.

Буквально вчора, отримавши безліч позитивних емоційних вражень, Сергій повернувся на Пологівщину та ексклюзивно для Новинного порталу розповів безліч цікавих подробиць заходу.

“Після того як я подав онлайн-анкету, почалось очікування… Впевненості мені додавала підтримка рідних, близьких, колективу та моїх любих учнів. 

На розгляд журі, я представив свій виступ з піснею “Мить” Океан Ельзи. Потім, було коротеньке інтерв’ю. Я розповів про себе, про свою маленьку Батьківщину, друзів, роботу, плани на майбутнє. Було навіть питання – до кого я хочу потрапити на Х-Фактор? На що я відповів – звісно, до Насті Каменської. Вона молода, гарна, перспективна співачка.

Потім, мої анкетні дані ще раз перевірили, внесли уточнення, додаткові контакти. Тепер, я знаходжуся в режимі очікування, адже до середини травня (час коли виберуть учасників кастингу) мені залишається тільки чекати на результати. Звичайно ж, я переймаюсь, проте, скажу чесно – собою задоволений.

Хочу розповісти про те що, на даному етапі кастингів я зустрів дуже багато цікавих людей з різних регіонів України, близького, та навіть далекого зарубіжжя. Ми всі так зблизились, що тепер вболіваємо один за одного, хоча і є по суті конкурентами. Тут люди різних вікових категорій, які захоплені творчістю так само як і я. Почув багато різних стилів музики, різних жанрів виконання пісні, побачив різні емоції. Скажу чесно – я й досі під великим враженням від побаченого та почутого” – розповідає “ПІК” Сергій Кара.

Ми щиро вітаємо земляка з визнанням, та бажаємо йому творчого натхнення й перемоги у майбутньому кастингу!

Вболіваємо разом!

Оля Белименко

Залишити відповідь