Пологівець, що жорстоко знущався над твариною отримав покарання

Опубліковано в 15:04 Важливі, Новини, У Пологах    927

Нещодавно Пологівщиною облетіла моторошна історія про викинуту біля сміттєвих баків кішку, замотану в поліетиленовий пакет, яку врятували небайдужі, та згодом – знайшлись чуйні господарі.

У даній справі розбирались правоохоронні органи. Здатним на подібну жорстокість виявився місцевий мешканець, який працював охоронцем в одному з пологівських магазинів.

27 січня відбувся суд, в ході якого винуватцю винесли вирок. Його визнано винним та зобов’язали заплатити штраф у сумі 4300 гривень.

Дану інформацію сповістила небайдужа пологівчанка, і наостанок додає:

Радує, що небайдужі люди не пройшли повз та врятували кішечку, а поліція не відмахнулася, так як це було раніше, та довела справу до суду. Сподіваюсь, що це буде наукою для тих, хто ненавидить тварин та жорстоко з ними поводиться.

Хочеться згадати слова засновника зоозахисної організації UAnimals Олександра Тодорчука, який пояснює, чому жорстоке ставлення до тварин несе загрозу для кожної людини:

– За статистикою, від 50% до 70% серійних вбивць починали зі знущань над тваринами. Ще в 1963-му році американський психіатр Джон Макдональд опублікував статтю «The threat to kill», в якій сформулював набір з трьох поведінкових характеристик – зоосадизм, піроманія і енурез, які пов’язав зі схильністю до скоєння особливо жорстоких злочинів. Жорстоке поводження до тварин є найбільш дослідженим із трьох чинників. Майбутні серійні вбивці, будучи не в силах помститися тим, хто їх принизив, розправляються з безневинними і беззахисними – тваринами.

Кажуть, що моральний розвиток людини можна оцінити по її ставленню до тварин. До тих, хто не може відповісти. До беззахисних.

Нам дуже хочеться вірити, що жорстокості стане менше, а любові більше!

Залишити відповідь