Пологівець у кущах виготовляв наркотики

Опубліковано в 12:03 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    593

За минулий тиждень на території Пологівського району виявили 2 факти у сфері незаконного обігу наркотичних засобів.

24 серпня чоловік 1975 року народження мешканець м. Пологи виготовляв наркотичний засіб «опій ацетильований».

Ппрацівниками карного розшуку в ході відпрацювання території м. Пологи в лісосмузі по вул. Східна було виявлено чоловіка, який виготовляв наркотичний засіб. Речові докази вилучені.

Слідчим повідомлено про підозру правопорушнику у вчинені кримінального правопорушення за ознаками ст. 309 ч. 1 КК України та кримінальне провадження скеровано до суду з обвинувальним актом.

Цього ж дня, працівниками сектору превенції під час складання адміністративного протоколу на чоловіка 1982 року народження за ознаками адміністративного правопорушення передбаченого ст.. 175-1 (Куріння в забороненому місці) в ході проведення поверхневої перевірки згідно ЗУ «Про національну поліцію» виявлено 2 пляшки з рідиною коричневого кольору зі специфічним запахом схожим на наркотичний засіб «опій ацетильований».

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 309 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення придбання, зберігання наркотичних засобів.) речові докази вилучено, триває досудове розслідування.

Залишити відповідь