Пологівець виготовив модель стели Поліг та планує міні-копію постамента-годинника (ФОТО)

Опубліковано в 12:37 Актуально, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    874

Нещодавно, завітавши до магазину “Природа”, що на провулку Станційному, ми випадково звернули увагу на одну з вітрин.

Тут є багато цікавого для зоолюбителя: кролики, шиншили, птахи, черепахи, птахи, і навіть величезні павуки, але, без сумніву, вітрина із моделями, зібраними вручну, привертає особливу увагу як дітлахів, так і дорослих.

На одній з вітрин – моделі різних літаків та автівок, але найцікавішими є дві наступні: копія стели, яка знаходиться при в`їзді до Пологівського району, та стела, що розташована на адміністративній межі міста Пологи. Обидві стели зібрані у масштабі 1:43, тобто вони в 43 рази менші за оригінали.

Господар зоомагазину та автор-моделіст Віктор Щербак розповів нам багато цікавого.

Виявляється, він здавна захоплюється моделюванням та колекціонуванням моделей авто та авіатехніки.

Вирішивши одного разу поділитися своїм захопленням із оточуючими, Віктор Володимирович почав виставляти деякі зібрані моделі на продаж.

На їх складання майстер витрачає багато часу та терпіння, і, дійсно, це нелегка робота, тому що деталі дуже маленькі, і доводиться напружувати зір, щоб зібрати їх до купи.

Віднедавна, Віктор із родиною приймає участь у традиційних виставках-ярмарках, які щорічно відбуваються у місті.

Вперше він “дебютував” торік на фестивалі народного мистецтва “Спас іде – гостей веде”. Тоді, майстер виставляв деякі з моделей, а його мати презентувала пологівцям різноманітні кімнатні рослини, зокрема – кактуси.

Цьогоріч, Віктор Щербак планує продовжити не тільки складання моделей з готових елементів, але і створення нових – у напрямку міської архітектури: так, він вирішив створити масштабну модель-копію міського годинника на постаменті.

Побажавши майстру натхнення та нових творчих звершень, ми висловили сподівання, що він і надалі популяризуватиме свою творчість на радість пологівцям.

Цікаво, які ще дивовижні захоплення мають пологівці? Ми охоче завітаємо до них у гості, та допоможемо поділитися із мешканцями міста та району враженнями від свого хобі, і навіть знайти однодумців.

Залишити відповідь