Пологівщина чекає туристів: По місту з’явились вказівники (ФОТО)

Опубліковано в 16:43 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    789

З настанням теплих днів, у багатьох виникає палке бажання подорожувати, відкривати незвідане.

Потрапляючи до незнайомого міста, туристи прагнуть дізнатися якомога більше про його історію, видатних персоналій та цікаві події, що тут відбувалися. З цією метою відвідують різноманітні туристичні об’єкти і принади.

Пологи теж мають ряд туристичних об’єктів, які зацікавлять туриста. А щоби зорієнтувати в пошуках таких місць, туристично-інформаційний центр комунальної установи «Пологівський районний краєзнавчий музей» за сприяння відділу культури і туризму Пологівської райдержадміністрації розробив та встановив на території міста Пологи три дорожньо-інформаційні таблички. Всі вони встановлені по вул. Магістральній. Дві із них інформують про місцезнаходження краєзнавчого музею, одна – про розташування художньо-керамічної майстерні «Добра глина».

Тож, відтепер, дістатися до цих туристичних об’єктів гостям міста стане простіше та зручніше. 

Приємних всім вражень від подорожей!

Інформує: КУ “Пологівський районний краєзнавчий музей”

Коментарів: 2

  • Водій автомобіля АР6104ВО відразу порушує декілька пунктів ПДР – для специфічного враження туристам про Пологи цілком достатньо! )

  • вот только когда указатель ставили на столб не учли то, что до поворота в “Краєзнавчий музей” еще очень далеко, но нашей местной власти надо “аби” как поставить знак для галочки что деньги не зря тратятся…..

Залишити відповідь