Пологівщина пам’ятає і вшановує…

Опубліковано в 19:22 Новини, У Пологах, У районі    242

22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, встановлений Указом Президента України.

В цей день керівники району, міста, установ та організацій, представники військкомату, громадських організацій, районної та міської організації ветеранів, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, мешканці міста взяли участь у заході «Ще довго пам’яттю болітиме війна».

Вони вшанували пам’ять жертв війни в Україні, схиливши голови у хвилині мовчання, згадуючи події 1941-1945 років. Присутні поклали квіти до братської могили загиблих воїнів у роки ІІ Світової війни.

Схиляємо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна. Слава їм! Вічна і світла пам’ять!

Сучасні патріоти гідно продовжують традиції бойового братерства захисників, героїчно обороняючи Батьківщину на сході України. Ми докладатимемо зусиль для якнайшвидшого припинення військового конфлікту на території України.

24 червня 2018 року – четверта річниця з дня загибелі нашого героя Шингура Дмитра Васильовича, українського військовика, майора, штурмана-льотчика вертолітної ланки 16-ї окремої бригади армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України. Він загинув в ході антитерористичної операції поблизу Слов’янська (Донецька область), похований 05.07.2014 у с. Кінські Роздори.

Сьогодні, 22 червня, заступник голови Ірина Півень; радник голови районної ради Михайло Малиш; начальник відділу культури і туризму Марина Діденко; представник військкомату, учасник АТО Сергій Безверхий вшанували світлу пам’ять Дмитра Шингура доброю згадкою, схилили голови у хвилині мовчання та поклали квіти до місця його поховання.

За інформацією відділу культури і туризму

Залишити відповідь