Пологівщина представила свою містобудівну документацію в області

Опубліковано в 15:28 Новини, У районі, У регіоні    359

На черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради було розглянуто проекти містобудівної документації. Захід провели заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександр Билим.

Території області представили шість проектів містобудівної документації, три з яких  – генеральні плани населених пунктів.

За підсумками розгляду схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку такі проекти містобудівної документації: «Генеральний план села Івана Франка Пологівської сільської ради Пологівського району Запорізької області.

Оновлення з розширенням меж населеного пункту»; «Генеральний план села Плавні Василівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту»; «Генеральний план смт Пришиб Пришибської селищної ради Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та план зонування смт Пришиб Михайлівського району Запорізької області»; «Детальний план території комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових та олійних культур на залізничний та автомобільний транспорт ТОВ СП «Нібулон» у м. Молочанськ Токмацького району Запорізької області».

У ході обговорення члени ради  висловили свої рекомендації та зауваження до проектів містобудівної документації: «Детальний план території окремих земельних ділянок під розміщення особистих селянських господарств для будівництва, реконструкції та експлуатації господарських будівель, споруд та дворів, розташованих на території Мар`ївської сільської ради (Біленьківська ОТГ)»; «Детальний план території окремої земельної ділянки під розміщення особистого селянського господарства для будівництва, реконструкції та експлуатації господарських будівель, споруд та дворів, розташованих на території Мар`ївської сільської ради (Біленьківська ОТГ)». 

Після усунення недоліків проекти містобудівної документації рекомендовано надати на розгляд на чергове засідання.

Крім цього, було проведено чотири консультації для проектів містобудівної документації: «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Любимівка Гуляйпільського району Запорізької області»; «План зонування м. Приморськ»; «Детальний план території для розміщення вітроелектростанції на території Орловської сільської ради Приморського району»; «Детальний план території кварталу, обмеженого вулицями Магістральна, Барвінкова, Калинова, орієнтовною площею 12 га в м. Пологи».

За результатами наданих консультацій проекти рекомендовано доопрацювати, отримати та подати рецензію, винести на розгляд чергового засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь