Пологівщина славиться спорсменами з Федорівки. Вони перші в області! (ФОТО)

Опубліковано в 14:03 Новини, У районі, У регіоні, Фото-галерея    849

Знову юні спортсмени із Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів здобули перше місце у обласних змаганнях. Цього разу команда старшокласників, яку підготував вчитель фізичної культури Віктор Невілько, перемогла у змаганнях «Абітурієнт 2018».

9 грудня, ці змагання проводив Запорізький національний університет. Учасники команди гідно подолали всі труднощі гри. Додому повернулися переповнені радістю і гордістю за нелегку перемогу, маючи не тільки медалі, а й подарунки – новий спортивний інвентар. І вдома на юних спортсменів чекали заслужені дарунки. Директор ТОВ «Агрофірма «Батьківщина» Вадим Містюк привітав переможців грошовою винагородою, а директор школи Василь Стариковський вручив смачний подарунок – пиріг.

Вітаємо з черговою перемогою Федорівську школу! 

Нагадаємо, зовсім нещодавно у зональних змаганнях «Олімпійське лелеченя» юні спортсмени із Федорівської школи здобули І місце. Ми пишаємось вами!

Учора, 13 грудня в кабінеті голови райдержадміністрації Артура Крупського, урочисто привітали спортсменів – команду Федорівської ЗОШ, їх тренера та директора закладу.

Напередодні останніх змагань, голова райдержадміністрації Артур Крупський вручив спортсменам Федорівської школи комплекти спортивної форми, придбані за рахунок районної Програми «Розвиток фізичної культури та спорту».

Спортсмени подякували за нову форму та додали, що вона дуже зручна для змагань, і серед інших команд вони гарно у ній виглядають, тож дизайн оцінено на вищому рівні. І, хто знає, можливо завдяки новій формі наші спортсмени привезли перші місця.

Артур Євгенович вручив Подяку від Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Василю Петровичу Стариковському – директору КУ “Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст.” за активну участь учнів школи у фінальному етапі фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт 2018», вагомий внесок у забезпечення реалізації пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до занять фізкультурою, розвиток особистості дитини на основі оволодіння фізичною культурою, виховання у школярів почуття колективізму, товариськості, взаємовиручки та творчого мислення.

Віктор Григорович Невілько отримав Грамоту від Запорізького національного університету за активну та якісну підготовку учнів до фінального етапу фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт 2018», виховання у школярів почуття колективізму, взаємовиручки та залучення молоді до занять фізкультурою і спортом.

Дипломами за І місце у фіналі фізкультурно-розважального турніру на Кубок ректора ЗНУ, медаллю та грошовою премією були нагороджені спортсмени – учні Федорівської ЗОШ: Підставний Костянтин, Семененко Іван, Борщ Василь, Бутенко Давид, Попович Анастасія, Пустовойтенко Анна, Рева Анастасія. Їм було вручено Кубок переможців.

Команда також отримала солодкий торт та волейбольний м’яч у подарунок від відділу освіти, молоді та спорту Пологівської РДА.

З вітальними словами та з великою гордістю за наших спортсменів, вдячністю тренеру та директору школи, до присутніх звернулись: голова райдержадміністрації Артур Крупський, заступник голови РДА Ірина Півень, начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Дорофєєва, та головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Ангеліна Устименко. Вони побажали подальших перемог учнівському та педагогічному колективу.

Усі разом зробили спільне фото на згадку

Залишити відповідь