Пологівщина вигорає… 78 пожеж за серпень. Очільник району звертається до населення!

Опубліковано в 16:07 Важливі, Новини, У районі    431

За даними Пологівського районного сектора ГУ ДСНС України в Запорізькій області, протягом серпня поточного року, з настанням пожежо-небезпечного періоду, на території Пологівського району сталось 78 пожеж. Пожежі виникають через умисне спалювання населенням сміття, сухої трави в приватних домогосподарствах та стерні на полях сільськогосподарських підприємств.

Результатом таких пожеж є – знищення природних екосистем, забруднення навколишнього середовища та виникнення загрози життю та здоров’ю населення.

Так, протягом поточного місяця вогнем в районі знищено/пошкоджено 4 житлові будинки та 3 господарські будівлі. Станом на 18 серпня вогнем знищено 3,7 га лісу ДП “Пологівське лісомисливське господарство”.

Звертаємо вашу увагу на те, що за самовільне спалювання сухої рослинності, або її залишків передбачена адміністративна відповідальність. Відповідно до статті 77.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, випалювання стерні, лугів, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, або її залишків у смугах відведення автомобільних доріг і залізниць, без дозволу органів державного контролю у сфері охорони навколишнього середовища, або порушення такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність.

“Шановні мешканці Пологівського району! Не провокуйте пожежи в екосистемах. Пам’ятайте, що спалювання сухої трави завдає значного збитку державі, та, в першу чергу, навколишньому середовищу, може спричинити пожежі у житловому секторі, знищити лінії електромереж, лісові насадження, не кажучи вже про серйозну загрозу для життя та здоров’я громадянина. Не завдавайте шкоди собі та оточуючим. Дотримуйтесь правил пожежної безпеки.”

Артур Крупський, голова Пологівської РДА

Залишити відповідь