Пологівська БЛІЛ має отримати 3 апарати штучної вентиляції легень

Опубліковано в 13:14 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    694

Планують зняти кошти з деяких програм і перенаправити їх на потреби медицини

27 березня, міський голова Юрій Коноваленко взяв участь в обласній нараді щодо боротьби з коронавірусною інфекцією на території Запорізької області, яка відбулася дистанційно, в режимі онлайн-конференції. Нараду провів перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров. У такому режимі ЗОДА планує проводити наради для координації дій і оперативного реагування на зміну ситуації, яка склалася в регіоні у зв’язку з поширенням COVID-19.

Іван Федоров повідомив, що Запорізька область отримала першу партію тестів для виявлення інфекції ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) та тести для експрес-діагностики, їхня кількість закриває першочергові потреби. Швидкі тести будуть використовуватись бригадами екстреної допомоги для перевірки людей, у яких виявлено підвищену температуру та є підозра на коронавірус. Крім того, для медпрацівників доставлено медичні маски високого ступеня захисту та захисні костюми, які необхідні для боротьби з поширенням COVID-19. Поставки засобів захисту і апаратів ШВЛ (штучної вентиляції легень) очікують найближчими днями.

За словами першого заступника голови ЗОДА, Пологівська БЛІЛ має отримати 3 апарати ШВЛ.

Юрій Коноваленко повідомив, що Пологівщина вже отримала 150 експрес-тестів, які розподілили між сімейними лікарями (50 штук) і лікарями-інфекціоністами (100 штук). На перший випадок цього вистачить, але потреба є в додаткових поставках. В області пообіцяли, що нові поставки тестів, засобів захисту, медапаратів оперативно розподілятимуть між лікувальними закладами області.

На сесії Запорізької обласної ради, яка відбудеться наступного тижня, планують зняти кошти з деяких програм і перенаправити їх на потреби медицини. До таких кроків закликають і території.

Повідомляється на сайті Пологівської міськради

Залишити відповідь