Пологівська матуся скаржиться на дитячий майданчик по Дружбі (Відповідь читачу)

Опубліковано в 18:24 Важливі, Новини, У Пологах    696

Нещодавно до нас звернулася пологівчанка Олена із проханням розібратися навколо ситуації із дитячим майданчиком по вулиці Дружби.

Хотілося б з Вашою допомогою дізнатися, коли вже доведуть до ладу майданчик по вул. Дружби. Ми звичайно вдячні, що його поставили але ж в такому стані, дітей страшно туди відпускати. Паркану немає, діти граючись вибігають на дорогу, автомобілів їздить багато. Також два великі камені просто біля каруселі, дитина може злетіти і не дай Боже травмуватися. Для сміття також нічого немає, тому на території стає брудно. 

Так, майданчик розташований поблизу дороги та не має паркану, що унебезпечує процес відпочинку. Часто, дітлахи вибігають на проїжджу частину, створюючи небезпечні для себе та інших аварійні ситуації. Також, біля каруселі знаходиться велике камення та відсутні баки для сміття, і, як результат безвідповідальної поведінки відпочиваючих – територію майданчика забруднено.

Звернувшись з цією проблемою до Пологівського міського голови – Коноваленка Юрія Анатолійовича та отримали від нього компетентну відповідь.

Виявляється, місце для розташування дитячого майданчику було обрано саме таке через те, що поблизу відсутні інші можливі варіанти, або дозволи на них (зокрема, на території Пологівського професійного ліцею встановлювати дитячий майданчик було заборонено).

Також, стало відомо, що через недовиконання бюджету відсутні кошти.

Але, не дивлячись на тимчасові труднощі, Юрій Анатолійович запевнив нас, що невдовзі будуть встановлені лавочки і баки для сміття, а також оновлено всі міські дитячі майданчики.

На даний час, небайдужі батьки можуть долучитися до доброї справи та зробити те, що їм по силах, а саме – організувати толоку та прибрати територію майданчика.

Тож, вибір є завжди, в даній ситуації їх два – або чекати, або почати зміни вже сьогодні, бо відповідальність за чистоту місця де відпочивають наші діти, лягає безпосередньо на нас – батьків.

Також, хочемо порадити мешканцям міста не боятися та активно співпрацювати із представниками місцевого самоврядування та органами державної влади. Час від часу відбуваються так звані «прямі телефонні лінії», під час яких будь-хто може отримати відповіді на важливі питання, які стосуються життя у місті Пологи.

Для зручного користування надаємо контактні дані Пологівської міської ради, а саме номер телефону, адресу електронної поштової скриньки та веб-сайту:

(06165) 2-23-30, факс (06165) 2-23-30 

http://mradapology.gov.ua

mail@mradapology.gov.ua

Наголошуємо нашим читачам на тому, що працівники міської ради раді активній співпраці із громадянами, та завжди нададуть кваліфіковану та вчасну консультацію, пораду та допомогу.

Автор: Єгор Курносов

1 коментар на “Пологівська матуся скаржиться на дитячий майданчик по Дружбі (Відповідь читачу)

  • Добрый вечер, а скажите пожалуйста, предусмотрены ли “грибочки” или какие либо другие навесы над песочницами и хоть где- то в районе детских площадок ?! Это же просто немыслимо ребёнка выводить в такие места, где солнце с самого утра и до вечера???? И нет ни деревца, ни навесика! В 40 градусов жары одной панамки мало!!!

Залишити відповідь