Пологівська міська рада оголошує конкурс на оренду об’єктів комунальної власності

Опубліковано в 11:28 Афіша, Новини, У Пологах    560

Пологівська міська рада оголошує конкурс на оренду об’єктів комунальної власності: 

з/п

Місцезнаход-ження об’єкта оренди

Характеристика

майна

Площа

Вартість майна за незалежною оцінкою грн.

Цільове призначення

1

 

Запорізька обл.,

 м. Пологи,

вул. Дружби,105

Прибудоване нежитлове приміщення магазину літ. «В» складається з торговельного залу, складських та побутових приміщень, санвузлу. Входи до приміщення магазину  окремі та знаходяться з центрального фасаду ( з вулиці Дружби ) та з дворового фасаду будівлі. Експлуатація прибудованого нежитлового приміщення магазину літ. «В» можлива лише при умові проведення капітального ремонту.

 

361,4 м2 188444,00 Розміщення об’єктів торгівлі, підприємств ресторанного господарства та для інших соціально-побутових потреб населення
2

 

Запорізька обл.,

 м. Пологи,

пров. В.Жуковсько-го,8/вул. І.Чеберка,61

Об’єкт оренди одноповерхова цегляна нежитлова будівля, в частині якої розташовані нежитлові приміщення. Вхід до приміщень окремий та здійснюється з центрального фасаду будівлі. Стан об’єкту задовільний. 70,4 м2 252559,00 Розміщення офісних приміщень, об’єктів торгівлі, підприємств ресторанного господарства та для інших соціально-побутових потреб населення

Конкурс на оренду нерухомого майна проводиться за таких умов:

Проведення капітального, поточного ремонту; благоустрій та утримання орендарем прилеглої до об’єкта території; ефективність використання об’єктів оренди (екологічна безпека, дотримання правил охорони праці, пожежної безпеки та санітарних правил); створення робочих місць; інші зобов’язання (пропозиції) щодо використання об’єкта.

Всі витрати, пов’язані з укладанням договору оренди, покладаються на орендаря.

Для участі у конкурсі  надаються наступні документи: заява; копія документа, що посвідчує особу учасника конкурсу (копія паспорту, ідентифікаційного коду для фіз.осіб); документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи (в т.ч. копія паспорту для юр.осіб); копії установчих документів (копія виписки з єдиного державного реєстру або копію свідоцтва про державну  реєстрацію та копія довідки про включення до єдиного державного реєстру); копія довідки про взяття на облік платника податку; копія ліцензії на здійснення виду діяльності (при необхідності); техніко-економічне обґрунтування оренди (варіанти поліпшення об’єкта оренди), зобов’язання(пропозиції) щодо виконання умов конкурсу, орендній платі та додаткові зобов’язання щодо експлуатації об’єкта і т.п.

Конкурсна документація подається супроводжувальним листом із описом підтвердних документів до міської ради  до 17-00 год. 20.12.2017 року.

Конкурс  відбудеться 22.12.2017 року о 09-00 за адресою: м.Пологи, вул. Єдності, 24, телефон для довідок  2-22-39.

Інформує: міськрада

Залишити відповідь