30 березня в Пологах годину не буде світла на вулиці

Опубліковано в 10:51 Афіша, В Україні, Важливі, Новини, У Пологах    928

В рамках кампанії Година Землі-2019, у суботу, 30 березня, о 20:30 люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Цього дня,  у центрі міста Пологи по вулиці Єдності на годину буде вимкнено вуличне освітлення. – повідомляється на сайті міськради.

ДОВІДКОВО:

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Година Землі 2018 років пройшла з безпрецедентним успіхом – приєдналися більше 7000 міст у 188 країнах по всьому світі. В Україні до кампанії долучилися більше 75 міст та містечок, у тому числі і наше місто Пологи.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та Уряду у сфері енергоефективності, збереження довкілля, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя — чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого.

Пологівська міська рада долучається до проведення кампанії Година Землі 2019 в Україні, зареєструвавши свою підтримку.

Реєструйте свою підтримку Години Землі та приєднуйтеся до всесвітньої кампанії: «Вимкни світло на одну годину 30 березня о 20:30!»

1 коментар на “30 березня в Пологах годину не буде світла на вулиці

  • Хоть ментов нагоните в центр, что чтоб никто никого не гопнул в полной темноте.

Залишити відповідь