Пологівська поліція провела навчальні бесіди з учнями 8-11 класів

Опубліковано в 16:50 Важливі, Новини, У районі    360

В рамках Всеукраїнської акції «Тиждень права», працівники ювенальної превенції Пологівського відділу поліції спільно з співробітниками прокуратури провели для учнів 8-11 класів навчальних закладів району правовиховні лекції.

Від поліцейських школярі дізнались про Загальну декларацію прав людини. А також, про гарантовані Конституцією України права та обов’язки.

Правоохоронці навели приклади порушень, за які законом передбачена відповідальність. Поспілкувались з підлітками на теми недопущення вживання алкоголю та тютюну.

Загалом, з початку року працівники Пологівського відділу поліції склали 29 адміністративних протоколів на неповнолітніх (за розпивання спиртних напоїв, та куріння в заборонених місцях).

Окрім того, у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» працівники ювенальної превенції Пологівського відділу поліції спільно зі службою у справах дітей завітали до учнів 8-11 класів навчальних закладів Пологівського району.

Разом зі школярами та їх батьками правоохоронці провели виховні години на тему «Недопущення насильства в сім’ї». Зустрічі проходили у формі бесід, під час яких поліцейські відповіли на усі питання, що цікавили молодь.

Наприкінці заходу, освітяни та поліція закликали молодь не мовчати про випадки насилля та розповіли, куди звертатися постраждалим. Телефон Всеукраїнської дитячої  лінії «Телефон довіри» 8-800-500-21-80.

Інформує: Пологівський відділ поліції

Залишити відповідь