Пологівська поліція звітує про роботу на минулому тижні: 165 заяв і повідомлень, 15 – з ознаками кримінального правопорушення

Опубліковано в 9:41 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    280

У період з 07.01.2019 по 14.01.2019 до Пологівського відділу поліції надійшло 165 заяв і повідомлень, з яких 15 містять ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).

Особу злочинця встановлено за 12 заявами та повідомленнями.

З числа кримінальних правопорушень розкрито 1 факт спричинення тяжких тілесних ушкоджень (скоєно у с.Решетилівське); 4 факти вчинених крадіжок; 1 факт спричинення легких тілесних ушкоджень; 1 факт зберігання наркотичних засобів.

Крім цього, за вказаний період під час забезпечення публічної безпеки та порядку, у тому числі безпеки дорожнього руху, складено 52 протоколи про адміністративні правопорушення: по лінії БДР – 38; по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку – 14 адмінпротоколів.

Також у цей період, з метою недопущення надзвичайних подій, у зв’язку з ускладненням погодних умов,  працівниками ВП проводилися заходи щодо перекриття автодоріг місцевого значення.

Продовжується робота з виявлення та припинення фактів функціонування пунктів прийому металобрухту та залів грального бізнесу.

За даними Пологівського ВП ГУНП України у Запорізькій області

Залишити відповідь