Пологівська поліція звітує про свою роботу

Опубліковано в 11:56 Важливі, Новини, У районі    463

За вересень 2017 року до Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області надійшло 671 повідомлень  про вчиненні  правопорушення та інші події, з них 127 кримінальних правопорушень внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. По 33 кримінальним провадженням слідчими встановлено та повідомлено про підозру 28 особам, та провадження з обвинувальним актом направлено до суду. Працівниками Пологівського відділу було складено 194 адміністративних протоколи.

У вересні 2017 року до суду з обвинувальним актом слідчими було спрямовано 7 кримінальних проваджень за ознаками ст. 185 (крадіжка) Кримінального Кодексу України встановлено 9 осіб правопорушників та обвинувальні акти спрямовані до суду.

Слідчим відділом скеровано до суду кримінальні провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України стосовно 30-річного місцевого жителя. Чоловік вводив в оману громадян та пропонував послуги по встановленню нових вікон та дверей. Брав аванс за послуги та матеріали. Однак зобов’язання не виконував. Доведена причетність підозрюваного до 36 епізодів.

У сфері незаконного обігу наркотичних засобів по 3 кримінальним провадженням встановлено осіб правопорушників та обвинувальні акти направлено до суду.

Також, «гарячим слідом» працівники карного розшуку затримали чоловіка, який 26 вересня пограбував жінку 1986 року народження. 26-річного раніше засудженого мешканця Пологівського району в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України затримано та направлено до Ізолятора тимчасового тримання.

В поточному місяці в Пологівському ВП зареєстровано 2 заяви про дітей та підлітків які пішли з дому. В обох випадках діти протягом доби знайдені та повернуті до родин.

Щомісячно, працівниками поліції спільно з службою у справах дітей проводиться профілактичний рейд «Правопорушник» з метою запобігання правопорушенням, вживанню алкоголю, наркотичних та психотропних засобів, а також виявлення схильних до бродяжництва та жебракування підлітків та молоді. У вересні складено 8 адміністративних  протоколи, з них 2 за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей), 1 за ст.180 (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння ) 3 за ст. 178 (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадському місці у п’яному вигляді) 2 за ст. 175 (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях).

Пріоритетом Пологівського ВП залишається підтримання громадської безпеки, порядку, покращення результатів роботи по всім напрямкам оперативно-службової діяльності, та взаємодія з громадськістю.

Ми закликаємо громадян бути менш довірливими до незнайомих осіб, та уважнішими за своїми речами на вулиці, в громадському транспорті та по дорозі додому Не довіряйте телефонним шахраям персональні дані та конфіденційну інформацію (номера, пін та CVV-коди банківських карток своїх та близьких родичів). Це вбереже вас віднеприємностей.

На постійному контролі керівництва Пологівського відділу поліції перебуває напрямок роботи по взаємодії з громадськістю та населенням. Щотижнево, мною або моїми заступниками здійснюється виїзні особисті прийоми громадян, де усі охочі можуть звертатися до мене зі своїми скаргами, питаннями та пропозиціями. Найближчим часом прийом громадян відбудеться 19.10.2017 в Костянтинівській сільській раді, з 15:00 по 16:00 годину.

Інформує: підполковник поліції О.П.Устименко

Залишити відповідь