Пологівська та інші райадміністрації не поспішають компенсувати пільгові перевезення

Опубліковано в 12:59 Важливі, Новини, У регіоні    202

Придніпровська залізниця: Райадміністрації Запорізької області не поспішають компенсувати пільгові перевезення

З початку 2017 року Придніпровська залізниця отримала від держадміністрацій близько 29% компенсації за перевезення пільговиків у приміському сполученні.

За інформацією прес-служби Придніпровської залізниці, в січні-вересні 2017 року приміськими поїздами Придніпровської залізниці було перевезено 10 млн 725,8 тисяч пасажирів, у тому числі 3 млн 58,5 тис. пільговиків.

За дев’ять місяців магістраль отримала від державних адміністрацій різних рівнів, які виступають замовниками соціальних перевезень в приміському сполученні, компенсацію за залізничні поїздки пасажирів пільгових категорій на суму 13 млн 552,7 тис. грн.. При цьому, за фактично надані послуги було нараховано 47 млн ​​156,9 тис. грн.

Таким чином, з початку року залізниці відшкодували 28,7% від необхідної суми. Поки це найвищий показник по мережі УЗ, проте все ж недостатня сума, враховуючи витрати магістралі на ці перевезення.

На жаль, незважаючи на пошуки взаєморозуміння, в цьому році не вдалося укласти договори на відшкодування залізниці її витрат на перевезення пасажирів-пільговиків з Апостолівською, Криничанською, Нікопольською, Солонянською, Василівською, Кам’янко-Дніпровською, Більмацькою, Пологівською, Покровською, Оріхівською районними державними адміністраціями та Мелітопольською міською радою.

Інформує: Придніпровська залізниця

Залишити відповідь