Пологівська “ТЕРПСИХОРА” на обласному конкурсі. Дякуємо всім, хто допоміг! (ФОТО)

Опубліковано в 10:05 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    540

16 березня, у Запоріжжі відбувся обласний фестиваль-конкурс дитячого хореографічного мистецтва «Запорізькі Викрутаси – 2019», участь в якому взяли і пологівські таланти.

Цього року свої номери продемонстрували майже 100 танцювальних колективів регіону, 7 тисяч дітей, які представляли народні, естрадні, естрадно-спортивні, сучасні, бальні, дитячі танці та демі-класику.

До речі, учасників фестивалю особисто привітала дружина Президента України Марина Порошенко, та відзначила, що діти дуже талановиті.

Колектив “Терпсихори” та “Шарм” яскраво виступили, за що отримали відповідні нагороди та відзнаки. Серед 100 колективів заслужених і народних вони зайняли 3 місця.

Відео виступів:

 

 

Батьки і діти театру танцю”Терпсихора” щиро дякують найкращому викладачу – Тетяні Володимирівні Чернявській і спонсорам, завдяки яким діти змогли брати участь у фестивалі:

Ми дуже вдячні за допомогу В. Бандурову, М. Шевель! Завдяки Вам, діти поїхали на конкурс!
Дякуємо спонсорам, і самим батькам, які виховали таких дітей, самостійно шиють костюми, возять дітей на конкурси.
Також, вдячні перевізникам, які вчасно, добре, комфортно звозили наших дітей: В. Бондаренко і Р. Мамаджанову.
Традиційно, найбільші слова вдячності на адресу Тетяни Володимирівни Чернявської! Дякуємо, що навчили наших дітей мистецтву танцю, дякуємо за їх позитивні результати, високі досягнення, та бажання не зупинятись на творчому шляху!

Батьки і діти театру танцю “Терпсихора”

1 коментар на “Пологівська “ТЕРПСИХОРА” на обласному конкурсі. Дякуємо всім, хто допоміг! (ФОТО)

Залишити відповідь