Пологівські активісти мітингували у Запоріжжі на підтримку Михайла Саакашвілі

Опубліковано в 15:49 Новини, У регіоні    372

У Запоріжжі в День Незалежності в центрі міста пройшов політичний мітинг на підтримку Михайла Саакашвілі, організований силами двох партій.

На площі Яланського (навпроти ТЦ “Україна”) 24 серпня об 11:00 місцеві організації політичних партій “Рух Нових сил” і “Справедливість” виставили агітаційні намети. Активісти роздавали перехожим газети і листівки і розповідали про Михайла Саакашвілі, якого, за їхніми словами, боїться президент України Петро Порошенко. Саме тому глава держави, як стверджують організатори акції, позбавив грузина українського громадянства. Агітатори заявляють, що президент України здійснює політичні розправи.

Ті, що прийшли, під час виконання гімну України, запалили фаєри. Після цього глава запорізького відділення партії “Рух Нових сил” Вадим Вишинський зачитав текст звернення Саакашвілі до запоріжців. Політик закликав городян підтримати його в боротьбі проти українських олігархів і їхніх прислужників і за 4 роки зробити Україну успішною країною. Потрібно лише, (згідно словам що прозвучали), допомогти грузину зробити це. Команда Саакашвілі стверджує, що за 70 днів можна повністю змінити країну.

Серед тих, хто вийшов на мітинг були і наші пологівські активісти.

“На мітингу проти свавілля поРОШЕНко були присутні більше десятка пологівських активістів, прихильників “Рух нових сил”. Поставили намети, роздавали газети та листівки, а насамперед живе спілкування стало запорукою зростання кількості прихильників, а згодом і партійців, бо ні для кого не секрет, що Саакашвілі створює структурну партію патріотів не Грузії, а України і це буде доведено до кожної людини, яка небайдужа до життя своєї України, дітей та онуків.” – пише Павло Бабіч на своїй сторінці у Фейсбук.

До боротьби “Руху Нових сил” вже приєдналася “Справедливість” екс-глави СБУ Валентина Наливайченка. Представник партії у Запоріжжі Дмитро Іванов оголосив війну олігархам. Зокрема, Костянтин Бриль і Ринату Ахметову.

Він додав, що члени партії “Справедливість”, в тому числі і запорізькі, поїдуть на польсько-український кордон, щоб 10 вересня зустріти Михайла Саакашвілі. Грузин збирається приїхати в Україну і закликав українців зустрічати його. 

Нагадаємо, в Генпрокуратурі України відзначили – Саакашвілі може в’їхати в Україну лише за наявності візи.

Залишити відповідь