Пологівські бездомні під захистом (ФОТО)

Опубліковано в 12:14 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    400

У  цілому світі живе понад 100 мільйонів бездомних людей. У різних країнах слово бездомність визначають по-різному: все залежить від того, як і з якою метою підходять до цієї проблеми. Тому важко, а інколи й неможливо, об’єктивно говорити про бездомність.

Бездомність визначається як «відсутність належного житла, а також проживання в умовах, які можна назвати неприйнятними» для суспільства, в якому живуть бездомні. Дехто з бездомних може жити на вулиці або в напівзруйнованих чи покинутих помешканнях, інші живуть у спеціальних притулках. Ще інші тимчасово селяться у друзів. Тому, як сказано «Бездомна людина — це жертва несприятливих обставин, що опинилась в становищі, в якому «конче потрібно щось робити для неї».

На виконання заходів щодо захисту бездомних громадян в осінньо-зимовий період Пологівським РЦСССДМ спільно за підтримки небайдужих людей, які надали допомогу у вигляді одягу та взуття було роздано та передано до  КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» речі для людей, які не мають постійного місця проживання.

Усі бездомні, безперечно, потребують допомоги, і не лише матеріальної, але й такої, яка загоїла б їхні знівечені почуття і вселила б надію. Така допомога додає сил у боротьбі з різними проблемами, через які люди стають бездомними.

Залишити відповідь