Пологівські депутати звернулись до Президента України

Опубліковано в 10:16 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 546

Підставою про оголошення та проведення позачергової шостої сесії, стало звернення депутатів фракції ПП “Наш край” до громадян Пологівщини, депутатів міськради, до Президента, Верховної Ради та Прем’єр-міністра України, щодо незгоди зі спробами запровадження в Україні так званого “ринку землі”.

Депутати у своєму зверненні наголосили, що прибічники так званого “вільного ринку земель сільськогосподарського призначення” під примітивними гаслами про відстоювання ринкових цінностей та права селян розпоряджатися власною землею, зробили черговий крок на шляху реалізації своєї мети – купити за безцінь родючі чорноземи іноземцями та перетворити селян на кріпаків.

“Ми не проти ринку землі, але він повинен бути прозорий, порядний та чесний. З подібними зверненнями вже виступили інші громади Запорізької області. Ми не можемо допустити розпродажу найціннішого скарбу – української землі” – звернувся голова ПП “Наш край” Віктор Бандуров.

В документі депутати наголосили про своє занепокоєння прийняттям резонансного законопроєкту і публічно засудили дії та рішення народних депутатів України фракції “Слуга народу”, зокрема обраної від виборчого округу №82 депутатки Марини Нікітіної, які 13 листопада 2019 року своїм голосуванням у Верховній Раді України підтримали законопроєкт про запровадження так званого “ринку землі”.

На сесії депутати одноголосно проголосували за прийняття звернення депутатів до вищих органів влади.

Залишити відповідь