Пологівські колективи показали блискучий старт на Всеукраїнському конкурсі

Опубліковано в 10:27 В Україні, Новини, У Пологах, У регіоні    351

Раз на три роки, за підтримки хореографічної спілки України, проходить VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Павла Вірського.

Пройшовши 1-й відбірковий тур в Запорізькій обл та отримавши 10 з 10 балів, ЗАХК “Союз” отримав запрошення на участь у 2-му відбірковому турі, який відбудеться у квітні в м.Дніпро. У третьому етапі фіналісти змагатимуться в Києві.

26 колективів майже 500 учасників – прихильників народної хореографії м. Запоріжжя та Запорізької області взяли участь в обласному турі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Павла Вірського проводиться з метою збереження і розвитку народних традицій хореографії, збагачення професійного і аматорського мистецтва, підвищення художнього рівня балетмейстерських постановок, активізації організаційно-творчої та пошукової роботи фольклорних експедицій, фіксації скарбів танцювального мистецтва України.

У фінал головного хореографічного конкурсу України пройшли колективи Пологівщини:

– Зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» КУ Пологівська районна дитяча школа мистецтв, керівник Ходус Інна Олександрівна

– Зразковий аматорський хореографічний колектив «СОЮЗ» К/ У « Пологівський районий будинок культури» м. Пологи, керівник Армен Гаспарян.

– Дитячий аматорський театр танцю «Терпсихора» К/З «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» ПМР Запорізької області, керівник – Тетяна Чернявська.

Пройшовши 1-й відбірковий тур в Запорізькій обл колективи отримали запрошення на участь у 2-му відбірковому турі, який відбудеться у квітні в м.Дніпро. У третьому ж етапі всі фіналісти змагатимуться в Києві.

Це був дуже важливий конкурс для майстерності дітей і хореографів – стверджують пологівські художні керівники.

Керівник колективу “Союз” – Армен Гаспарян впевнений – “діти дуже старались, працювали та переймались,- тому перша перемога  у заході такого масштабу – то вже гордість, але попереду ще 2 етапа, а отже потрібно готуватись, зосередившись на перемозі”.

Новинний Портал ПІК бажає колективам та керівникам наснаги, творчого піднесення та гарного настрою.

Інформація та фото: офіційний сайт Спілки хореографів України та Армен Гаспарян.

Залишити відповідь