Пологівські ковалі представили наш край на престижному фестивалі (ФОТО)

Опубліковано в 18:36 Важливі, Новини, У регіоні, Цікаво та корисно    440

22 вересня у м. Токмак з метою збереження, розвитку і популяризації ковальства та встановлення творчих зв’язків між майстрами ковальської  справи  України відбувся І-й фестиваль ковальської майстерності «Вогняна квітка», який урочисто відкрили Токмацький міський голова Ігор Котелевський, секретар міської ради Олександр Чуб та директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації  Владислав Мороко.

Учасниками цього дійства стали 15 майстрів. Пологівщину на фестивалі представляли ковалі Петро Хмельов та Павло Руденко. Їх роботи високо оцінили фахівці Запорізького обласного методичного центру культури і мистецтва.

Також, було організовано виставку декоративно-прикладного, ужиткового мистецтва, на якій керамічні вироби презентували наші земляки Руслан Юрченко та Михайло Чеберко.

Під час заходу проводились майстер-класи з ковальської майстерності, святковий ярмарок, театралізована концертна програма  та розваги для дітей.

Наприкінці фестивалю учасники-ковалі,  презентували свої роботи, які передали  у дар місту – оздобили арку до трояндової алеї.

Всі учасники заходу отримали дипломи та пам’ятні подарунки.

За інформацією відділу культури і туризму

Залишити відповідь