Пологівські КП “Житлосервіс” та “Благоустрій”. Різні повноваження одна мета

Опубліковано в 12:23 Важливі, Новини, У Пологах    298

До редакції “ПІК” надходять листи від пологівців з проханням роз’яснити хто відповідає за порядок та благоустрій тієї чи іншої ділянки в місті, або усунення проблем, пов’язаних з виходом з ладу будь-якої структури.

Отже, за поясненням директора КУ “Житлосервіс” Олександра Луценка, раніше то була одна-єдина структурна організація, яка називалася “Житлосервіс”. “Благоустрій” – бригада, яка працювала у складі “Житлосервісу”.

У квітні минулого року, рішенням міськради, було відокремлено КУ “Благоустрій” від КУ “Житлосервіс” – говорить Олександр Вікторович. Директором КУ “Благоустрій” призначено Сергія Титюка.

Повноваження установ також розділили:

КУ “Житлосервіс” обслуговує будинки, споруди, прибудинкові території, та відповідає за вивіз сміття з контейнерів багатоповерхових будинків й біля приватних будинків, дрібні ремонти багатоквартирних будинків.

КУ “Благоустрій” слідкує за порядком в місті: порядкування на клумбах, прибирання узбіччя, білування бордюрів, обрізання дерев тощо. В зимовий час – посипання тротуарів, вулиць та проводить інші види робіт у місті.

Про виконання робіт, організації звітують на офіційному сайті міської ради.

Оля Белименко

Залишити відповідь