Пологівські матусі отримали перші пакунки для своїх малят (ФОТО)

Опубліковано в 16:19 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    566

20 вересня, в кабінеті голови Пологівської районної державної адміністрації Крупського Артура Євгеновича за участю заступника голови Півень Ірини Григорівни та начальника управління соціального захисту населення Семененко Оксани Анатоліївни відбулось урочисте вручення першої партії «пакунків малюка».

Довгоочікувані подарунки отримали щасливі матусі новонароджених протягом вересня малюків: Кирилова Марія, Кистіна Лілія, Заварзіна Олена, Чебишева Галина, Мордовіна Тетяна, Галіузова Ольга, Глух Наталія, Тоцька Ольга.

«Пакунок малюка» – це безповоротна адресна соціальна допомога. Починаючи з 1 вересня 2018 року, отримати його можуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини. До переліку входять дитячі товари загальною вартістю до 5 тис. гривень. Загалом це 25 найменувань. Окрім одягу та інших важливих для дитини речей, пакунок також містить інформаційні матеріали, які допоможуть батькам якнайкраще доглядати за дитиною.

Отримання допомоги «пакунок малюка» не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні дитини та не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

Найближчим часом очікується надходження другої партії «пакунків малюка», які будуть вручені мамам новонароджених малюків відповідно поданих до управління соціального захисту населення заяв.

За інформацією управління соціального захисту населення

Залишити відповідь