Пологівські поліцейські перевіряють дотримання карантину. Які результати?

Опубліковано в 11:27 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 815
(зображення умовне)

Поліцейські сектору превенції та поліцейські сектору реагування патрульної поліції Пологівського відділу поліції на території обслуговування  проводять  рейди з перевірки дотримання карантинного режиму громадянами, які прибули з інших держав. Перевірено 10 громадян за місцем проживання у селі Чубарівка та Вербове.

Так, 1 квітня дільничним офіцером поліції сектору превенції проведено перевірку осіб які дали добровільну згоду на дотримання режиму самоізоляції після повернення з-за кордону на мікрорайоні Пологи-5 міста Пологи.

Наразі фактів порушення не виявлено. Робота в цьому напрямку триває.

Поліція звертається до громадян із проханням не порушувати вимог чинного законодавства, адже вони спрямовані насамперед на дотримання порядку і безпеки.

Якщо ви стали свідками порушення карантинних заходів невідкладно звертайтесь до поліції за телефоном «102», або за телефоном Пологівського відділу поліції (061)65-2-28-60

1 коментар на “Пологівські поліцейські перевіряють дотримання карантину. Які результати?

  • “Поліцейські сектору превенції та поліцейські сектору реагування патрульної поліції Пологівського відділу поліції на території обслуговування проводять рейди з перевірки дотримання карантинного режиму громадянами, які прибули з інших держав”. Підкажіть будь ласка, якщо людина прибула з Польщі ще у вересні 2019 року, і є відповідна печатка в закордонном паспорті, то невже ця людина нещодавно прибула з-за кордону? Чому поліцейські цій людині надають згоду щоб вона підписувала про самоізоляцію, а інакше буде штраф? Все це відбулося у Чубарівкі.

Залишити відповідь