Пологівські роботодавці зможуть скористатися послугами професійних консультантів

Опубліковано в 10:12 Актуально, В Україні, Для бізнесменів та підприємців, Новини, Цікаво та корисно    310

У серпні 2019 року був запущений пілотний проєкт − інститут «консультант роботодавця», що став другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. Пілотний проєкт дав гарні результати, що й обумовило запровадження  інституту «консультант роботодавця» з початку 2020 року по всій мережі центрів зайнятості в Україні.

Упровадження інституту «консультант роботодавця» дозволить налагодити комунікацію з роботодавцями за допомогою зручних електронних сервісів, підвищити швидкість укомплектування вакансій,  оперативно налагодити співпрацю з новоствореними суб’єктами господарювання, надавати адресні послуги цільовим групам роботодавців, удосконалити систему підбору та професійного навчання безробітних для їх результативного працевлаштування.

Водночас професійні консультанти роботодавців у своїй роботі застосовують елементи рекрутингу. Зокрема, проводиться попередній відбір кандидатів, які максимально відповідають заявленим вимогам до вакантної посади, далі –забезпечується організація зустрічей та онлайн-співбесід претендентів із роботодавцями.

За інформацією Запорізького обласного центру зайнятості, за 11 місяців 2019 року  понад 9 тисяч роботодавців Запорізького регіону надали інформацію про наявність майже 48 тисяч вільних робочих місць. Укомплектовано за допомогою служби зайнятості 96,7% вакансій.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Залишити відповідь