Пологівські рятувальники та соцслужба на варті безпеки 📷

Опубліковано в 11:37 Новини, У районі    612

10 липня рятувальники Пологівського районного сектору Головного Управління ДСНС України у Запорізькій області, разом із фахівцями із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, провели рейди в населених пунктах району, а саме: села Григорівка, Семенівка, Басань, Тарасівка, Ожерельне, та Шевченкове.

Для того, щоб запобігти виникнення пожеж у житловому секторі та загибелі людей на пожежах, фахівці ДСНС навчали правил пожежної безпеки мешканців району.

Пологівські рятувальники наголосили особам, у яких є діти, не залишати малечу саму у дома та не дозволяти їм гратися з вогнем.

Громадянам надали рекомендацій, щодо правил пожежної безпеки в побуті, особливу увагу мешканців було звернено на заборону спалювання сміття та залишків сухої рослинності на присадибних ділянках.

По закінченню заходу, вогнеборці нагадали правила безпеки життєдіяльності, та на згадку про зустріч малечі подарували календарики та прапорці із зазначенням номеру телефону служби порятунку.

Сподіваємося, що данні заходи не пройшли марно, та кожен мешканець підкреслив для себе корисну інформацію.

Повідомляє: Пологівський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Залишити відповідь