Пологівські школярі на екскурсії у 55-тій ОАБР (ФОТО)

Опубліковано в 13:26 Новини, У Пологах, У регіоні, Фото-галерея    383

В рамках обласного освітньо-виховного молодіжного проекту «Патріотичні екскурсії» учні КУ «Пологівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4» завітали до підшефної 55-тої окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ».

Командування військової частини провело екскурсію до музею бойової слави 55-тої окремої артилерійської бригади та до Алеї Пам’яті і Слави. Пологівці поклали квіти до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих артилеристів.

Екскурсію проводив безпосередній учасник бойових дій в Донецькій та Луганській областях, і це викликало багато запитань про події тих днів.

Молодь познайомили з бойовим шляхом бригади у роки Другої світової війни та військової агресії 2014-2019 років, з біографіями героїв сьогодення, які брали участь в боях за Донецький аеропорт, Дебальцеве, Авдіївку, Пєски.

Заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень вручила командиру військової частини полковнику Качуру Роману ювілейні календарі з нагоди 80-річчя Запорізької області під назвою: «Пологівці – нащадки козацької слави».

Захід проведено за ініціативи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Інформується на сайті Пологівської РДА

Залишити відповідь