Пологівські школярі пізнавали світ професій на залізничному транспорті (ФОТО)

Опубліковано в 12:08 Новини, У районі, Фото-галерея    289

Учора, 10 жовтня Пологівським районним центром зайнятості разом з учнями 10 класу Пологівської ЗОШ №4 було проведено професіографічну екскурсію на одне із самих багатогранних господарств, в якому працює значна кількість робітників і службовців (більше ста різних професій).

Професіографічна екскурсія відбулася на відокремленому структурному підрозділі «Локомотивне депо» міста Пологи Державному підприємстві Придніпровської залізниці. 

Її метою є: запобігання молодіжному безробіттю та формування у молоді усвідомленого ставлення до планування професійної кар’єри.

Перед присутніми на заході виступили: голова профспілки – Вяльцев М.В. та начальник відділу кадрів – Чічерова Л.М. Вони розповіли учням про потреби в кадрах на сьогодні та на перспективи. Також, рекомендували навчання в профільних учбових закладах, які готують фахівців для роботи на залізницях.

Із заключним словом виступила спеціаліст Пологівського центру зайнятості – Тоцька В.О. Вона наголосила, що на цьому складному, розгалуженому багатогалузевому господарстві необхідні працівники, в першу чергу з робітничими професіями та запросила до центру зайнятості для ознайомлення з відеороликами які розповідають про робітничі професії.

Інформує:  Пологівський районний центр зайнятості

Залишити відповідь