Пологівські школярі скаржаться на дуууже маленькі булочки

Опубліковано в 11:01 Важливі, Новини, У Пологах    1 663

“Ось такі булочки нам дають у їдальні (школа №4), грам 20-30 виходить, а розміром близько 8 см, з повидлом… і коштує 4 гривні. Мені, як хлопцю, треба таких штуки 4, а то й 5 з’їсти щоб перекусити з чаєм. Я не розумію, це що зараз якісь такі стандарти? У минулому році в нас булочки були нормальні, на долоню точно розміром, і вартість їх була така сама. А зараз змінились кухарі… і ось таке.” – скаржиться школяр.

Сподіваємось, адміністрація школи зверне увагу на зауваження від школярів, а контролюючі органи проведуть відповідну роботу.

Коментарів: 12

 • Доброго дня. Адмiнiстрацiя КП Господар хоче надати Вам роз’яснення щодо публiкацii школяра, який навчається в КУ Пологівська ЗОШ I-III ст. 4. Дiйсно в цьому роцi пришла змiна кухарiв. На даний час випiкається пирiжок з рiзною вагою 60г та 75г. Вiдповiдно до калькуляцii цiна 3,18грн та 3,76грн. Хотiлося вияснити, даний пирiжок за якою вагою був придбаний? Пирiжка з вагою 20-30 г у iдальнях КП Господар у продажy не має. Просимo звернутися до дирекцii КП Господар за роз’ясненнями для вирiшення цiєi ситуацii. Дякуємо за Ваше звернення i в подальшому звертатися з Вашими пропозицiями та побажаннями за телефоном 0668810302.

  • Бюрократична віписка чистою води! Давненько публічно такого не спостеріав на запит школяра, дитини …чиєїсь, вашої, моєї, ні – НАШОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДИТИНИ!…
   Публікація в ПІК “Пологівські школярі скаржаться на дуууже маленькі булочки” вийшла сьогодні о 11-00, а вже 12-56, замість того щоб зробити контольну закупку у підлеглій їм їдальні з підставними покупцями, перевірити калькуляції, опитати дітей що там харчуються, та комплексно перевірити всю іншу виробничу діяльність цьогорічної “змiни кухарiв (самі ж про це коментують – “Хотiлося вияснити”), КП Господар “кидається в бій” неграмотно написаним у ворожому тоні коментарем!
   Більш того, замість адекатної реакції на викладені зауваження, пропонує в подальшому звертатися за наданим телефоном, це що за анонімність? Громадяни мають право озвучувати інформації будь-яким зручним для них способом, чи – “на вору шапка горить”?

   • Нормальна реакція на, по суті, таку ж анонімку – школяр, “ім’я якого не розголошується” чи як, поскаржився на погане обслуговування. Так можна сидіти й строчити анонімки на будь-кого. А підприемець замість того, щоб працювати, займатиметься тим, що кидатиме всі сили на контрольні закупки і т. д., тобто доводити свою невинуватість.

    • Дорогенька, правильною реакцією, згідно з сьогоднішньою доктриною влади, коли “стукачам-анонімщикам” за інформацію про порушення ще й мають виплачувати %, було б розслідувати ситуацію як було вказано раніше, а потім чесно оприлюднити її результати. До речі, допоки “терпіли” будуть вважати завжди правими тих від кого залежні, то люди й будуть писати анонімно “ім’я якого не розголошується”, в першу чергу задля самозбереження, бо що б було б цим школярем далі всім відомо – не та ще Україна країна… І цькування, та булінг, з недавніх пір, караються кримінально – нашо хлопцю різні наслідки…

  • Що з людьми твориться? Вибори на носу, а вони брудом друг друга поливають. Розбирiться вже!! Кухар це дуже тяжка праця. .

 • Добрый день,а я мама ученика этой школы и уже не первый год наблюдаю за безобразие в столовой. Порции второго не имеют того веса что написан в меню,сосиска в тесте миниатюрная и кое как натянута тестом,а в этом году сосиску режут пополам

 • Так вы не наблюдайте, а обратитесь с жалобой непосредственно на предприятие, которые готовит пищу.

 • Какая разница фанат ты или работник.нужно говорить о не доработках и проблемах, а не сидеть и строчить коментарии так жк проще.

Залишити відповідь