Пологівські школярі вчилися бути толерантними (ФОТО)

Опубліковано в 17:09 Новини, У Пологах, Фото-галерея    560

Сьогодні, з нагоди відзначення Міжнародного дня толерантності, голова Пологівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Наталя Плетінь провела навчальний тренінг для учнів 7-9 класів Пологівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.

Метою заходу був розвиток толерантного ставлення до людей інших національностей, віросповідання, політичних поглядів, статі, віку, соціального статусу тощо.

На тренінгу також була присутня заступник директора з виховної роботи Ірина Швець.

Під час навчально-виховного заходу учні вчилися співпрацювати один з одним у команді, спільно вирішувати поставлені перед ними завдання, висловлювати власну думку, нести особисту відповідальність за свої слова та вчинки.

По завершенні тренінгу, Наталія Плетінь подякувала присутнім за їх чемність, вихованість, обізнаність, толерантність та взаємоповагу один до одного.

Довідково:

Міжнародний день толерантності відзначається 16 листопада у всьому світі; він був запроваджений у 1995 році згідно рішення ЮНЕСКО, бо саме 16 листопада цього року було ухвалено Декларацію принципів терпимості.

В даній Декларації йдеться про рівність всіх без виключення людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності, кольору шкіри, світогляду, статківтощо. Ці принципи закріплені також у Загальній декларації прав людини, де проголошується неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду та покарання за нього.

ЄГОР КУРНОСОВ

Залишити відповідь