Пологівські школярі збираються на святкові канікули

Опубліковано в 13:06 Важливі, Новини, У районі    474

У школах незабаром розпочнуться зимові канікули, які припадають на Різдвяні та Новорічні свята. При цьому, як наголосили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації,  кожний навчальний заклад самостійно визначає структуру навчального року та терміни канікул.

Деякі школи вже сьогодні відправляють дітей на відпочинок, проте більшість навчальних закладів регіону розпочинають канікули з 26 грудня, які триватимуть по 9-10 січня. Термін зимових канікул у більшості закладів становить два тижні.

На Пологівщині школярі відпочиватимуть 3 тижні. Про це зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Дорофєєва. З її слів відомо, що канікули у дітей Пологівщини розпочнуться наприкінці цього тижня – з 29 грудня.

Оскільки ці канікули припадають на найбільші зимові свята – Новий рік та Різдво Христове, діти матимуть змогу не лише відпочити від навчального процесу, а й помандрувати з батьками, цікаво й корисно провести дозвілля.

До відома:

Як повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, наразі, жодна школа в  Запорізькій області не закрита на карантин, навчальний процес триває у штатному режимі.

У цьому навчальному році в області функціонує 563 загальноосвітні навчальні заклади всіх типів і форм власності, де навчається близько 160 тисяч учнів.

 

 

Залишити відповідь