Пологівські вогнеборці познайомили дошкільнят та школярів із особливостями своєї роботи (ФОТО)

Опубліковано в 15:05 Новини, У Пологах, Фото-галерея    326

15 листопада, пологівські вогнеборці познайомили учнів гімназії «Основа» із особливостями своєї хоча і складної, проте почесної роботи.

Діти дізналися про основи пожежної безпеки, засоби боротьби із вогнем, ознайомилися із спеціальними засобами та технікою, що призначені для пожежогасіння.

Найцікавішим виявився наочний виступ команди рятівників, з метою ознайомлення учасників заходу із діями професійної команди під час гасіння пожежі.

26 листопада подібний захід відбувся для вихованців дошкільних навчальних закладів «Сонечко» та «Буратіно».

Рятувальники 21-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області завітали до дитячих садочків з метою навчання підростаючого покоління елементарним правилам безпеки життєдіяльності.

Працівники ДСНС провели для урок безпеки та розповіли дітям про небезпеку, яку таїть в собі вогонь та про те, що ігри з ним дуже небезпечні.

Разом повторили номер телефону Служби порятунку 101, окремо наголосили про заборону самостійно без дорослих користуватися електропобутовими приладами.

Проводжаючи гостей, малята щиро та голосно подякували рятувальникам за візит та пообіцяли, що ніколи не будуть бавитися із сірниками та обов’язково будуть дотримуватися правил пожежної безпеки, яких їх навчили рятувальники.

Сподіваємося, що подібні заходи будуть відбуватися і надалі, тому що попереджений, – означає – підготовлений!

 

Залишити відповідь