Пологівські волонтери ТЧХ реально допомагають нужденним (ФОТО)

Опубліковано в 18:30 Новини, У районі, Фото-галерея    435

Міжнародний рух Червоного Хреста та Червоного Півмісяця є гуманітарним рухом, участь у якому беруть понад 97 мільйонів добровольців у 200 країнах світу.

Товариство Червоного Хреста України є однією із формацій, яка входить до його складу.

Основною метою діяльності членів товариства, як в Україні, так і в світі, є захист людського життя та здоров`я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від раси, нації, політичних та релігійних уподобань.

Слід зазначити, що організація є неприбутковою, та існує за рахунок добровільних внесків членів організації і спонсорської допомоги.

Волонтери Пологівської районної організації Товариства Червоного Хреста України на чолі із її головою – Наталею Плетінь, відомі своєю непересічною активністю та благочинністюу справі надання допомоги тим, хто її потребує: соціально незахищеним верствам населення, інвалідам, внутрішньо переміщеним особам (ВПО) тощо.

19 жовтня у залі засідань Пологівської Районної Ради відбулося засідання районної організації Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ), метою якого було вирішення нагальних проблем внутрішньо переміщених осіб з району проведення Антитерористичної операції та питань, що пов`язані із призначенням різних видів допомоги таким особам.

На засіданні були присутні представники органів місцевого самоврядування, зокрема: заступник голови Пологівської райдержадміністрації Ірина Півень, представники Пологівського територіального центру соціального обслуговування, члени благодійної організації «Любов ближнього», працівники Пологівського обласного реабілітаційного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, та керівник Запорізької обласної організації товариства Червоного хреста України Оксана Бекетова.

Впродовж засідання, з метою налагодження комунікації між присутніми та розвитку активного слухання, було проведено декілька тренінгів; також спеціалістами були надані консультації стосовно отримання різних видів адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

Відомо, що з перших днів військового конфлікту на Донбасі, Товариство Червоного Хреста України відповідно до свого мандату надає внутрішньо переміщеним особам з Криму, Донецької та Луганської областей, госпіталям та лікарням, а також громадянам, які проживають у східних областях, матеріальну допомогу, допомогу продуктами харчування, миючими засобами, ковдрами, постільною білизною, одягом, взуттям, ліками тощо.

Завдяки фінансовій та матеріальній підтримці від міжнародних партнерських організацій, Національний комітет і підвідомчі організації Товариства виконують понад 20 програм з надання допомоги потерпілим від збройного конфлікту на сході країни, внутрішньо переміщеним особам та найбільш нужденним категоріям місцевого населення в усіх регіонах України, в тому числі жителям, що перебувають на непідконтрольній Українському уряду території Донецької та Луганської областей.

Таким чином, у період з 2014 року і по цей час, гуманітарну допомогу було надана понад 1 млн. внутрішньо переміщених осіб, на загальну суму понад 388 млн. грн.

Тож, волонтери Товариства Червоного хреста України як на державному й обласному, так і на районному рівнях допомагають вирішувати складні питання та знаходити вихід із критичних життєвих ситуацій тим, хто цього потребує.

ЄГОР КУРНОСОВ

Залишити відповідь