Пологівські юнаки та дівчата запрошуються на навчання у військові вищі

Опубліковано в 17:31 Новини, У Пологах, У районі    285

Вищі військові навчальні заклади оголошують додатковий прийом для здобуття вищої освіти за ступеннями “бакалавр”, “спеціаліст” та “магістр” за спеціальностями, формами навчання в межах ліцензованого обсягу.

До військових інститутів приймаються юнаки та дівчата, які мають повну загальну середню освіту та виявили бажання здобути вищу освіту віком від 17 до 21 року. Навчання здійснюється за кошти державного бюджету. Під час навчання курсанти забезпечуються безкоштовним житлом, обмундируванням, харчуванням і одержують грошове забезпечення. У казармах є необхідне побутове обладнання та забезпечені умови для повноцінного відпочинку.

Вступники, що виявили бажання вступити до вищих військових навчальних закладів для оформлення особової справи кандидата на навчання подають заяву з пакетом документів до Пологівського районного військового комісаріату до 7 серпня 2017 року.

Додатковий набір на навчання оголошують наступні вищі навчальні заклади:

  • Харківський національний університет повітряних сил ім. Івана Кожедуба;
  • Національна академія сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного;
  • Військова академія м. Одеса;
  • Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова

Абітурієнт повинен мати, як мінімум, 100 балів із ЗНО. Відмічається, що якщо один із предметів зовнішнього незалежного оцінювання не зданий, то у вступників є можливість перездачі його у навчальному закладі, які зазначені вище.

З більш детальною інформацією та повним переліком спеціальностей можна ознайомитись у Пологівському РВК за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 4 (каб.7).

Пологівський районний військовий комісаріат

Залишити відповідь