Пологівські залізничники змагались у більярдному спорті (ФОТО)

Опубліковано в 16:05 Важливі, Новини, У Пологах, Фото-галерея    616

Сьогодні, 10 лютого, у кафе-барі “Сакура” відбулась першість Пологівського залізничного вузла з більярдного спорту.

Це перший вид спорту в нашій робочій спартакіаді серед інших семи. Сьогодні, участь приймали 6 команд, у складі яких працівники та пенсіонери Пологівського залізничного вузла. – зазначив Володимир Бойко, голова ради по фізичній культурі і спорту Пологівського залізничного вузла.

Змагання проходили за коловою системою. У активній та чесній боротьбі було визначено призерів:

3 місце – команда станції “Пологи” (Сергій Кордюк, Валентин Чистов).

2 місце – команда вагонного ДЕПО (Євген Порохня, Олексій Кудрявцев).

1 місце – команда Дистанція колії (Олександр Галич, Олексій Бєлий).

Кращого гравця визначали згідно найбільшої кількості забитих шарів з одного кія. Так, у рівній кількості (по 5 шарів) забили Анатолій Тоцький та Євген Порохня. Тож, у вирішальному поєдинку було обрано переможця, яким став Анатолій Тоцький, він вже не вперше на подібних турнірах доводить свою майстерність у більярдному виді спорту.

Володимир Васильович, як безпосередній суддя змагань, вручив учасникам грамоти за призові місця, привітав кращого гравця, та подякував за активну гру всім представникам Пологівського залізничного вузла. Також, нагадав, що 24 лютого, 6 команд Пологівського залізничного вузла братимуть участь у змаганнях з більярдного спорту серед 34 інших команд, у м. Запоріжжя. Тож, бажаємо нашим гравцям гідної перемоги!

Залишити відповідь