Пологівські жінки на ринку праці

Опубліковано в 16:31 Новини, У Пологах, У районі    251

2 квітня у Пологівській районній філії центру зайнятості відбувся семінар «Жінка на ринку праці».

На семінарі ознайомили з особливостями працевлаштування жінок, навчили ефективним методам пошуку роботи.

Жінки – вразлива категорія безробітних, які несуть відповідальність за дітей, родину, господарство. Під час пошуку роботи жінки зустрічаються з безліччю проблем: висока конкуренція на ринку праці, вік після 40 років, маленькі діти та ін.

На семінар було запрошено начальника відділу обслуговування громадян Пологівського управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області, Сторчак Лідію, яка розповіла безробітним про умови надання пенсії щодо нового законодавства.

Одним із пріоритетних завдань держави є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного, інтелектуального та духовного розвитку, майбутньої повноцінної життєдіяльності.

З метою проведення кампанії щодо створення патронатних сімей фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при Пологівському районному центрі зайнятості було проведено просвітницьку бесіду на тему «Патронат як нова форма офіційного працевлаштування» для безробітних жінок.

Юредюк Яна, фахівець із соціальної роботи Пологівського РУОСССДМ, надала інформацію щодо патронату для дітей, які потрапили у складні життєві обставини.

Під час бесіди розглядались питання нового виду зайнятості щодо сімейного патронату над дитиною, мети сімейного патронату, умов виконання договору, підбору кандидатів в батьки вихователі.
Наприкінці захід набув форми діалогу, де кожен з його учасників мав можливість задати запитання, отримати повну та змістовну відповідь і усвідомити значущість даного заходу.

Безробітні були дуже задоволені отриманою інформацією.

Залишити відповідь