Пологівського правоохоронця нагородили в області

Опубліковано в 14:42 Важливі, Новини, У регіоні    1 011

Указом Президента України від 4 квітня 2018 року встановлено, що День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня на честь складання першими патрульними поліцейськими присяги на Софійській площі у Києві в 2015 році.

З цієї нагоди, в обласному музично-драматичному театрі ім. В. Магара відбулися урочисті.

Привітати місцевих правоохоронців прибули чимало гостей. Серед них – заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

За доброю традицією в органах та підрозділах поліції Запорізької області визначають кращих за професією. Едуард Гугнін нагородив переможця в номінації «Кращий офіцер поліції року» – старшого лейтенанта поліції, інспектора сектору кадрового забезпечення Пологівського відділу поліції Михайла Пузанова.

Наші щиросердечні вітання Михайлу Анатолійовичу! Так тримати!

Також, вітаємо всіх правоохоронців із сьогоднішнім святом! 

Віримо, що ваша відданість справі, уміння долати труднощі і перешкоди будуть надійними оберегами добробуту українського народу, захищатимуть від протиправних зазіхань інтереси держави. Бажаємо щастя вам та вашим родинам, міцного здоров’я, невичерпних духовних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!

Залишити відповідь