Пологівському поліцейському загрожує до 10 років за ґратами

Опубліковано в 9:31 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 723

Як повідомляє прес-служба державного бюро, вчора у Пологах відбулося затримання посадовця, який підозрюється у скоєнні тяжкого злочину.

Слідчими центрального апарату Державного бюро розслідувань викрито та затримано начальника Пологівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Запорізькій області за підбурювання підлеглого до вимагання та одержання неправомірної вигоди (частина 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

За процесуального керівництва Генеральної прокуратури України та оперативного супроводження співробітниками Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України посадовця затримано після отримання ним неправомірної вигоди від підлеглого у власному службовому кабінеті.

За попередніми даними, вказаний поліцейський систематично підбурював свого підлеглого до вимагання та одержання неправомірної вигоди від осіб, які займаються підприємницькою діяльністю.

Під час отримання чергової неправомірної вигоди у сумі 11 000 гривень та 150 доларів США він був затриманий слідчими центрального апарату Державного бюро розслідувань у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, предмет злочину вилучено.

На даний час проводяться першочергові слідчі та інші процесуальні дії з метою встановлення усіх обставин вчинення кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У разі доведення вини, поліцейському загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.

Представники поліції від коментарів щодо інциденту утримуються, пояснюючи це збереженням таємниці слідства.

Державне бюро розслідувань є державним правоохоронним органом, створеним рік тому, діяльність якого полягає у розслідуванні кримінальних проваджень, в яких фігурують правоохоронці, судді і найвищі службовці (від міністрів до начальників головних управлінь).

Головною місією бюро є встановлення справедливості у суспільстві шляхом незалежного та всебічного розслідування злочинів задля притягнення винних до відповідальності, незважаючи на їхні посади, зв’язки та ресурси.

Коментарів: 2

  • …Ще як тільки призначили дядька-поліцая на посаду пропонував на інтернет сторінках “провідних” пологівських виданнь, разом з місцевою громадкістю, яку цей дядько прибув захищати від посяганнь злодіїв, уважніше придивитися до динаміки росту його доходів вивчичши хоча б його е-декларацію (з зазначенням відповідного посилання) – так ніхто комент тоді не наважився публікувати! Одні прямо таке просівають через адміна, інші зациклилися на “гарбузах” часів Хеловіну під Новий рік… Зате тепер дружненько всі розписують як начальника Пологівського відділу поліції злили для показухи за мізерні суми! І сміх і гріх… ))) Хоч ПІК ще незаангажовано публікує думки незалежних місцевих обивателів – спасибі!

  • Таке враження що посадовцi не розумiють що можуть вiдповiсти за своi грiхи. Сподiваюсь що вони всi потраплять туди куди заслуговують. Та здаеться випустять i подновлять його, ще й” героя дадуть”.

Залишити відповідь