Пологівських батьків-вихователів почесно відзначили на святі

Опубліковано в 16:45 Новини, У районі    467

Останнім часом держава всіляко сприяє створенню дитячих будинків сімейного типу, надає психологічну, юридичну, соціально-педагогічну, інформаційну допомогу. Тож, і у Пологівському районі створено та функціонує два дитячих будинки сімейного типу.

Подружжя Максимчук Ірини Миколаївни та Максимчука Миколи Андрійовича стали прийомними батьками з 20.03.2008, а дитячий будинок сімейного типу створений на базі прийомної сім’ї з 15.06.2011. Вже 10 років вони виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дарують їм батьківську любов, турботу, увагу. На сьогодні у сім’ї проживає семеро діток та п’ятеро вже вибуло у доросле життя щоб будувати власні сім’ї. Стосунки дітей з батьками довірливі та дружні.

 

Подружжя Савєнкова Геннадія  Віталійовича та Савєнкової Альони Володимирівни стали прийомними батьками з 31.03.2016, а дитячий будинок сімейного типу створений на базі прийомної сім’ї  з 08.06.2018. Маючи своїх п’ятеро дітей, подружжя вирішили стати прийомними батьками та подарувати тепло і любов обездоленим діткам. Наразі, у сім’ї проживають п’ятеро дітей-вихованців. В сім’ї панує доброзичлива атмосфера, любов, повага, порозуміння.

Отже, за поданням служби у справах дітей райдержадміністрації, за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення, багаторічну сумлінну працю і професіоналізм та з нагоди відзначення 95-ї річниці утворення Пологівського району, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу подружжя Савєнкова Г.В. і Савєнкової А.В. та подружжя Максимчука М.А. і Максимчук І.М. були нагороджені Відзнакою «За розвиток Пологівського району».

За інформацією служби у справах дітей

Залишити відповідь